Novinky

44 blog

Představujeme nejlepší hráče a hráčky MČR

$rc->blogDescription

Představujeme nejlepší hráče a hráčky MČR

Během závěrečného ceremoniálu bylo předáno i 12 individuálních ocenění. Dva all-star týmy a MVP hráč a hráčka turnaje. V článku Vám tyto hráče a hráčky představíme.
Ve fotogalerii již najdete fotky ze závěrečného ceremoniálu.

MVP hráč:
Josef Hykel (BK Brandýs nad Labem)


MVP hráčka:
Sára Melicharová (Tygři Praha)


1. All-star tým:

Matyáš Pečenka (BK Brandýs nad Labem)
David Steidl (BK Jiskra Domažlice)
Adam Brýdl (BA Young Diamonds)
Daniel Svatoň (BA Sparta Praha)
Eduard Wiedner (SK Renocar Podolí)


2. All-star tým:

Sofie Střelbová (Tygři Praha)
Matyáš Vízner (Tigers České Budějovice)
Tomáš Zušťák (BK Teplice)
Miroslav Budín (SKB Rokycany)
Šimon Týma (BC Vysočina)

Nejlepším střelcem turnaje byl David Steidl z Jiskry Domažlice, který zaznamenal za celý turnaj 137 bodů, což činí skvělý průměr 27,4 bodu na zápas.

 

2.5.2023 10.5.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/allstar%20(1).jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
42 blog

Brandýs nad Labem slaví zlaté medaile!

$rc->blogDescription

Brandýs nad Labem slaví zlaté medaile!

30 zápasů se odehrálo během tří dnů v České Třebové a Ústí nad Orlicí v rámci EOS Mistrovství ČR U11 MIX. Jediným týmem, který nepoznal hořkost porážky, byl Brandýs nad Labem, který se tak raduje z vítězství na turnaji a zisku zlatých medailí.

Družstvo BK Brandýs nad Labem procházelo turnajem bez větších problémů a nejtěžším duelem pro ně bylo až finále proti Domažlicím. Vítěz šampionátu nakonec těžil z širšího kádru, kdy se do hry a skórování dokázalo zapojit více dětí oproti Domažlicím, jejichž hra byla postavena výhradně na individuálních výkonech dvou výrazných hráčů. Tito dva chlapci dotáhli svůj tým až do finále, ale tam už na vše sami nestačili.

Nejenom finále přineslo velké drama, ale to bylo k vidění i v zápase o třetí místo, ve kterém vyzval domácí tým pražskou Spartu. Po úvodní čtvrtině to vypadalo dost jasně, když Sparta vedla už o 15 bodů, ale poté začali domácí z náskoku ukrajovat, vyhráli zbývající tři čtvrtiny a radovali se ze zisku bronzových medailí.

V utkání o 5. místo přehrál Renocar Podolí pražské Tygry, nebo spíše Tygřice. Právě tento tým byl totiž jeden z mála, jehož hra byla postavena především na výkonu děvčat.

 

Konečné pořadí EOS Mistrovství ČR U11 MIX:

1. BK Brandýs nad Labem
2. BK Jiskra Domažlice
3. BA Young Diamonds
4. BA Sparta Praha
5. SK Renocar Podolí
6. Tygři Praha
7. Tigers České Budějovice
8. BK Teplice
9. SKB Rokycany
10. BC Vysočina
11. SŠB Pardubice
12. TBS Přerov

 

Gratulujeme Brandýsu nad Labem, Domažlicím i domácímu celku k zisku medailí a děkujeme všem týmům za účast a skvělý turnaj.

Během tohoto týdne budou doplněny fotogalerie z ceremoniálů a také článek z vyhlašování individuálních cen.

1.5.2023 9.5.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/brandys2.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
41 blog

Během MČR budeme pomáhat Anielce

$rc->blogDescription

Během MČR budeme pomáhat Anielce

Při zahajovacím a závěrečném ceremoniálu budete mít možnost přispět do kasičky Nadačního fondu manželů Pokorných na pomoc nemocné holčičky, která se pere s nástrahami osudu.

Anielka je dvouletá holčička z Rozstání u Moravské Třebové, která potřebuje naši pomoc. Při komplikovaném porodu se Anielce nedostalo dostatek kyslíku a došlo k těžkému poškození mozku. Holčička je malá bojovnice, která naštěstí tento těžký porod přežila. Lékaři stanovili diagnózu hypoxicko-ischemická encephalopatie, DMO, spastická kadruparéza (ochrnutí všech končetin). Anielka téměř nevidí, ale rodina doufá, že díky Feldenkraisově metodě se ji alespoň částečně zrak navrátí. Tato nová metoda se používá v Ravensburgu a cvičí se dlouhodobě. 

Rádi bychom rodinu podpořili finančně, aby mohli s Anielkou vycestovat. Tyto cesty jsou finančně velmi náročné - cestovné, ubytování, Faldenkraisova metoda. Cena jednoho pobytu vyjde na 25 000 korun.

 

Předem děkujeme všem, kdo přispějí na dobrou věc!

25.4.2023 3.5.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/anielka.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
38 blog

Ceremoniál zpestří taneční vystoupení i živá hymna

$rc->blogDescription

Ceremoniál zpestří taneční vystoupení i živá hymna

Během pátečního zahajovacího ceremoniálu (začíná ve 20:30 v hale Skalka v České Třebové) vystoupí děvčata z Taneční školy Česká Třebová. Těšit se můžete také na živě zpívanou hymnu v podání studentky ZUŠ Česká Třebová Ivy Vostřákové.
25.4.2023 3.5.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/tanecniskola.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
37 blog

Bazén zdarma pro účastníky EOS MČR U11 MIX

$rc->blogDescription

Bazén zdarma pro účastníky EOS MČR U11 MIX

Všechny týmy, které se účastní EOS Mistrovství ČR U11 MIX mají zdarma vstup do krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí. Volnou vstupenku pro tým dostanou vedoucí v pátek po příjezdu.

Více informací o bazénu vč. otvírací doby na webu bazenusti.cz.

25.4.2023 3.5.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/bazenUsti.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
36 blog

Představujeme klubovou platformu eos

$rc->blogDescription

Představujeme klubovou platformu eos

Titulárním partnerem EOS Mistrovství ČR U11 MIX je společnost eos media, která vyvíjí klubovou platformu eos a už přes 10 let tak pomáhá stovkám klubů po celém Česku a Slovensku řídit se efektivně. O produktu se můžete dozvědět více v pátek 28. dubna od 14 do 17 hodin v obou halách, kde budou přítomni zástupci společnosti.

Představení společnosti a klubové platformy:

Díky eos je možné spravovat klub snadno a přehledně, vše v jedné appce. Aplikaci si můžete vyzkoušet bezplatně a pro účastníky MČR U11 MIX je tu navíc výhodná nabídka na 2 měsíce používání zdarma.S čím vším vám appka pomůže?

• členská databáze, platby, komunikace

• kalendáře, docházka, přihlášky, souhlasy

• nový klubový web a řada dalších věcí

 

Proč jít do eos?

• aktivace zdarma

• měsíčně již od 449 Kč vč. DPH / klub

• používají stovky klubů z 50+ sportů po celé ČR a SR

• podpora od samého začátku

 

19.4.2023 27.4.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/eos_web.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
34 blog

Úvodní slovo ředitele turnaje Martina Šorfa

$rc->blogDescription

Úvodní slovo ředitele turnaje Martina Šorfa

Vážené týmy, chlapci a děvčata, trenéři, rodiče, fanoušci,
dovolte mi Vás jménem pořádající Regionální basketbalové akademie Young Diamonds srdečně přivítat na EOS Mistrovství ČR minižactva U11 mix, které máme možnost v letošním roce pořádat v Ústí nad Orlicí a České Třebové.

Nebývá úplně zvykem, že se akce koná ve dvou městech, ale věříme, že to nebude překážkou a naopak to může přinést i své pozitiva. Ostatně obě města jsou od sebe vzdálena jen několik kilometrů, takže přejezd mezi halami trvá kolem 10 minut.

 

Jednou z velkých výhod budou zajisté školní areály, ve kterých se nachází internát, jídelna i sportovní hala. Z ubytování do haly či na oběd je to tedy jen pár kroků.

Obě haly nabízí velmi důstojné prostředí pro Mistrovství republiky s kvalitním basketbalovým hřištěm a tribunou pro diváky.

 

Věříme, že fanoušci i účastníci ocení webové stránky turnaje, které jsou připraveny tak, aby všem nabídly přehledně veškeré informace a výsledkový servis.

 

Co není tak běžné, tak z každého zápasu bude na webu k dispozici bohatá fotogalerie, ale i přehled střelců.

 

Fanoušky, kteří nemohou přijet podpořit své týmy přímo na místo, bude určitě zajímat, že všechny zápasy z obou hal budeme vysílat živě na platformě TVcom a spustit si je lze snadno i z našeho webu.

 

Kromě zahajovacího a závěrečného ceremoniálu se všechny týmy mohou sejít v hlavní hale v České Třebové v sobotu večer, kdy jsou připraveny soutěže pro týmy i jednotlivce.

 

Dále mohou všechny týmy využít volný vstup do bazénu v Ústí nad Orlicí, kde se dá po zápasech zregenerovat.

 

Věřím, že si všichni tento šampionát naplno užijete a budete odjíždět s mnoha krásnými zážitky a to bez ohledu na to, zda se na hřišti zadaří více či méně.

 

Přeji všem krásné a hlavně pohodové mistrovství.

18.4.2023 26.4.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/ms.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
33 blog

Webové stránky Mistrovství ČR U11 MIX spuštěny!

$rc->blogDescription

Webové stránky Mistrovství ČR U11 MIX spuštěny!

Vítejte na webu Mistrovství ČR nejmladšího minižactva U11 kategorie mix, které v roce 2023 hostí Česká Třebová a Ústí nad Orlicí. Veškeré potřebné informace týkající se turnaje byste měli najít na tomto webu.
Sportovní haly

Turnaj se odehraje ve dvou městech, která jsou od sebe ale vzdálená jen pár kilometrů a přejezd mezi halami tak zabere cca 10 minut. Hlavní halou je ta v České Třebové, která nabízí velký hrací prostor s dostatečnými výběhovými prostory. Především během ceremoniálů a soutěží pak rodiče ocení i parkoviště u sousedního zimního stadionu a v okolí haly.

Druhá hala v Ústí nad Orlicí nabídne hráčům také výborné podmínky co se týče kurtu, jenom trochu horší je to se zázemím, kde není tolik šaten jako ve Třebové a také parkovacích ploch v okolí haly je méně. Ale nic z toho zasjisté nebude překážkou tomu, aby to v obou městech probíhalo hladce a všichni si akci užili.

Informace k halám vč. adres naleznete v sekci Haly.

 

Video a fotogalerie

V těchto dvou sekcích naleznete fotky ze všech zápasů a také záznamy všech zápasů, které budou vysílany z obou hal živě na serveru TVcom.cz.

 

Další sekce

K dalším položkám v menu asi není třeba dávat bližšího vysvětlení :-).

 

Pravá lišta

V pravé liště naleznete volbu Fandím týmu a pokud si zvolíte svůj tým, tak ve všech položkách webu budete mít právě váš tým pro lepší přehlednost zvýrazněn.

V pravé liště budete mít také vždy odkaz na online přenos právě hraných zápasů.

 

Věříme, že aktuálnost a především bohatý obsah webu během turnaje oceníte :-).

3.4.2023 11.4.2023 https://mcr11.bklitomysl.cz/www/media/web.jpg
Celý článek PDF download
Autor: Martin Šorf
Fandím týmu:
žádnemu
BA Sparta Praha
BA Young Diamonds
BC Vysočina
BK Brandýs nad Labem
BK Jiskra Domažlice
BK Teplice
SK Renocar Podolí
SKB Rokycany
SŠB Pardubice
TBS Přerov
Tigers České Budějovice
Tygři Praha

Návštevy
celkem: nahravam
celkem rok: nahravam
jedinečný měsíc: nahravam
jedinečný týden: nahravam
jedinečný dnes: nahravam
online: nahravam